Платники податків поповнили місцеві скарбнички Львівщини ще 9,5 млн. гривнями

13:25 24 лютого 2016 р.


Фото: vycherpno.ck.ua

В обласному управлінні ДФС повідомили в середу: «Основні бюджетоформуючі платники – ТзОВ «Сервіс-Дім», ТзОВ «Едвантус», ТзОВ «Львівські теплові мережі».

«Місцеві скарбнички Львівщини поповнились на понад 9,5 млн. гривень від надходжень єдиного податку», – поінформували сьогодні, 24 лютого, «Щоденний Львів» у прес-службі обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили в управлінні оподаткування юридичних осіб ГУ ДФС у Львівській області у січні 2016 року від платники податків-«спрощенців», які обрали третю групу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, до загального фонду місцевого бюджетунадійшло понад 9,5 млн. гривень єдиного податку, виконання становить 144,5% планових призначень. Основні бюджетоформуючі платники – ТзОВ «Сервіс-Дім»,  ТзОВ «Едвантус», ТзОВ «Львівські теплові мережі».

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу