Платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 827,9 млн. гривень

13:48 27 грудня 2017 р.


Фото: varianty.lviv.ua

В обласному управлінні Державної фіскальної служби запевнили: «Платники податків Львівщини сплатили у січні-листопаді 2017 року до державного бюджету податку на прибуток в сумі 827,9 млн. гривень, що становить 122,6%».

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли: «У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження податку на прибуток збільшились на 104,2 млн. гривень або на 20,1%. У листопаді надійшло податку на прибуток в сумі 189,6 млн. гривень».

«Найбільші суми податку на прибуток сплатили ТОВ «Окко-рітейл», СП «Львів трейдінг», ПП «Нордік», ПП «Тайфун-плюс», ТзОВ «Інститут інформаційних технологій», ТзОВ  «Торговий дім «Іскра», ПАТ «АКБ «Львів», ТзОВ «Сокме», корпорація ,,Галичартбуд», ПАТ «Бориславський завод «Рема», ПП ВФ «АСТ», ТзОВ «Факро орбіта» і ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ». Станом на 1 грудня 2017 року в області сплачують податок на прибуток 15846 СГД», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

17:12 26 вересня 2021 р.

У Львові відкриватимуть резиденції головних архітектора, еколога та інших для обміну досвідом. Протестують на Стрию

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Беньяміном Боббе. Говорили, зокрема, про реалізацію реформи децентралізації в місті та державі, розвиток місцевого самоврядування тощо.

Рубрика: Економіка

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу