Після зупинки підприємство зможе подавати документи в центри зайнятості впродовж 90 днів

13:46 15 травня 2020 р.

13 травня 2020 року Верховна Рада прийняла зміни до чинного законодавства щодо надання допомоги з часткового безробіття. Ними розширене коло отримувачів державної підтримки та продовжені терміни подання документів.

Про це "Щоденний Львів" повідомили у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Зокрема, після опублікування змін працедавці зможуть подавати документи для призначення допомоги з часткового безробіття до центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ упродовж 90 днів з дня зупинення або скорочення діяльності.

Преференціями зможуть також скористатися застраховані фізичні особи-підприємці. Позитивним є ще те, що сума, отримана суб’єктами господарювання у вигляді допомоги з часткового безробіття, не підлягає оподаткуванню. Наголошуємо, що зазначені зміни до закону набудуть чинності з наступного дня після дати їх оприлюднення.

Пакети документів для отримання допомоги з часткового безробіття працедавці можуть подати через скриньки для кореспонденції, що розміщені біля входів до центрів зайнятості чи філій ЛОЦЗ (оригінали), відіслати оригінали поштою (адреси за посиланням https://bit.ly/2W9v4Sn ) або ж надіслати їхні сканкопії електронним шляхом (e-mail за посиланням https://bit.ly/35Dgzck ).

Нагадаємо, на Львівщині за час карантину безробіття зросло у 2,5 рази.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу