Після зупинки підприємство зможе подавати документи в центри зайнятості впродовж 90 днів

13:46 15 травня 2020 р.

  • 0

13 травня 2020 року Верховна Рада прийняла зміни до чинного законодавства щодо надання допомоги з часткового безробіття. Ними розширене коло отримувачів державної підтримки та продовжені терміни подання документів.

Про це "Щоденний Львів" повідомили у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Зокрема, після опублікування змін працедавці зможуть подавати документи для призначення допомоги з часткового безробіття до центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ упродовж 90 днів з дня зупинення або скорочення діяльності.

Преференціями зможуть також скористатися застраховані фізичні особи-підприємці. Позитивним є ще те, що сума, отримана суб’єктами господарювання у вигляді допомоги з часткового безробіття, не підлягає оподаткуванню. Наголошуємо, що зазначені зміни до закону набудуть чинності з наступного дня після дати їх оприлюднення.

Пакети документів для отримання допомоги з часткового безробіття працедавці можуть подати через скриньки для кореспонденції, що розміщені біля входів до центрів зайнятості чи філій ЛОЦЗ (оригінали), відіслати оригінали поштою (адреси за посиланням https://bit.ly/2W9v4Sn ) або ж надіслати їхні сканкопії електронним шляхом (e-mail за посиланням https://bit.ly/35Dgzck ).

Нагадаємо, на Львівщині за час карантину безробіття зросло у 2,5 рази.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:37 28 травня 2020 р.

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

42 поїзди будуть готові вирушити з 1 червня. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 травня, під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Києва та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень.

Рубрика: Економіка

23:25 27 травня 2020 р.

Суд у Львові виправдав підприємця: постановою Кабміну не можна заборонити мирний пікет

27 травня у Галицькому районному суді Львова відбулося судове слухання у справі про адмінпорушення, яке поліція інкримінувала підприємцю Владиславу Орлову за одиночний пікет 1 травня. Нагадаємо, він вимагав відновлення конституційного права на працю. Суд не побачив у діях підприємця складу адміністративного правопорушення, яке порушувало правила карантину.

Рубрика: Економіка