Пільговики п’яти категорій їздитимуть на Львівщині безплатно | Новини Львова

Пільговики п’яти категорій їздитимуть на Львівщині безплатно

16:30 27 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 27 грудня, у Львівській обласній державній адміністрації підписали «Меморандум щодо безкоштовного перевезення п’яти пільгових категорій на території Львівської області».

Про це повідомили в четвер, 27 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Меморандум про співпрацю і взаємодію підписали між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним відділенням Громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівською обласною організацією роботодавців транспорту, Львівською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України».

«Відтак, з метою забезпечення стабільних, безпечних і якісних перевезень, встановлення порядку пільгових перевезень та забезпечення права безкоштовного проїзду окремих категорій громадян, cуб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області забезпечуватимуть безкоштовний проїзд у межах Львівської області для таких пільгових категорій громадян – учасників бойових дій, бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих. Окрім того, згідно з документом, безкоштовно перевозитимуть також осіб з інвалідністю 1-ї групи по зору та супроводжуючу особу», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу