Підписано Меморандум про надання Україні макрофінансової допомоги на 1,8 млрд. євро (відео)

12:15 22 травня 2015 р.


Фото: twitter.com/n_jaresko

Міністр фінансів Наталія Яресько, голова Національного банку України Валерія Гонтарева й віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс підписали в п’ятницю документ, який передбачає також зобов'язання нашої країни щодо впровадження реформ.

Міністр фінансів Наталія Яресько, голова Національного банку України Валерія Гонтарева й віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс підписали сьогодні, 22 травня, в Ризі під час саміту Східного партнерства.Меморандум про порозуміння щодо надання макрофінансової допомоги Україні на 1,8 млрд євро. Під час церемонії також був присутній президент України Петро Порошенко.

Як відзначив віце-президент ЄК, загалом програма фінансової допомоги ЄС, яку було надано Україні, є найбільшою з усіх наданих для країн, що не є членами ЄС. Він також зауважив: «Меморандум передбачає не лише допомогу, але й зобов'язання України щодо впровадження реформ. Ми підтримуємо ці зусилля, які спрямовані на посилення економіки України, а також зв'язків країни з ЄС». 

Міністр фінансів України, зі свого боку, зауважила, що допомога ЄС свідчить про віру Євросоюзу в те, що Україна зможе пройти цей «складний період». За словами Яресько, Україна вже доклала значних зусиль в питанні боротьби з корупцією, створенні більш сприятливого бізнес клімату та чеснішої системи оподаткування. «Успішна Україна важлива не лише для українського народу, але й для ЄС в цілому», – наголосила міністр.

Інтернет-видання «Європейська правда», яке передає сьогодні, 22 травня, цю новину, також нагадує:

«Макрофінансова допомога йде слідом за двома подібними програмами у розмірі 1,61 млрд. євро, виданими протягом травня 2014 та квітня 2015 року. Загальна макрофінансова допомога складає 3,41 млрд. євро, яка представляє собою найбільшу фінансову допомогу третій країні в такий короткий період.

Як повідомлялося, 31 березня Європейська рада прийняла рішення, яким затвердила надання Україні 1,8 млрд. євро макрофінансової допомоги. 25 березня депутати Європарламенту схвалили плани ЄС щодо надання Україні кредиту в розмірі 1,8 млрд євро.  Макрофінансова допомога надаватиметься трьома траншами: перші два буде виплачено в другій половині 2015 року, третій – на початку 2016 року».

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу