Підприємців і творчі колективи зі Львівщини запрошують на Сорочинський ярмарок-2015

13:46 19 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

18-23 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок, до участі в якому запрошують підприємства й майстрів народних промислів, а долучатися до його культурно-мистецькій програмі пропонують самодіяльним колективам та виконавцям.

Мета Сорочинського ярмарку-2015: пропагування здобутків вітчизняних товаровиробників (представлення всіх галузей економіки, важка, легка промисловість), сільськогосподарська техніка, переробна галузь, продукція народних промислів); сприяння розширенню господарських зв'язків та розвитку підприємництва; створення умов для залучення інвестицій в економіку України; налагодження міжнародних зв'язків (культура, наука, економіка) розвиток «сільських територій»; сприяння розвитку української культури та мистецтва. Організатор заходу – ТОВ «Сорочинський ярмарок» 36011, Полтава, вулиця Лідова, 12/9, телефони – (0532) 508-211, 508-212, 612-693, сайт: www.yarmarok.in.ua E-mail: yarmarok@kot.poltava.uahttp://yarmarok@kot.poltava.ua,sorochinskiy@yarmarok.in.ua, контактні особи – Роман Харченко, Раїса Ананенко (телефон – 0532 50-82-11), Любченко Олександр (телефон – 0532 50-82-12).

З умовами участі для для колективних експозицій і самодіяльних колективів – учасників фестивалю – можна ознайомитися в додатку. Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка

Останні новини

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

Львів гальмує вихід всієї області з карантину: ЛОДА звернулась до Кабміну

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Мерія Львова погрожує демонтувати 300 чужих МАФів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу