Підприємці Львова можуть припинити платити податки в Київ

15:51 6 грудня 2013 р.


Фото: mnenie.dp.ua

Про такий варіант бойкоту уряду і підтримки Майдану сьогодні, 6 грудня, на засіданні у Львівському прес-клубі розповів проректор Українського католицького університету, депутат Львівської облради Мирослав Сеник.

Якщо на Львівщині ради створять нові органи влади - виконкоми, відрахування від підприємств, податки все одно будуть потрапляти на єдиний казначейський рахунок адміністрацій, тобто вертикалі президента, пояснив Мирослав Сеник.

Але цю фінансову пуповину, яка живить Партію регіонів, можна перерізати, вважає Мирослав Сеник, якщо підприємства і підприємці відмовляться перераховувати кошти на рахунки податкових органів, а скеровуватимуть їх безпосередньо на місцеві підприємства соціальної сфери - у лікарні, школи, дитсадки тощо.

Львівщина щорічно збирає 13-14 млрд грн в загальнодержавний бюджет, які спочатку йдуть в Київ, а потім повертаються обрізаними на Львівщину - як 10 млрд грн. Відтак Київ завжди має інструмент впливу на регіон - не повернути йому зароблені кошти. Тому гроші, без посередництва уряду Азарова, можна одразу залишати на Львівщині, пояснив Мирослав Сеник.

"Якщо грати на полі влади, то ми завжди програватимемо, тому треба думати про альтернативу», -
наголосив Мирослав Сеник.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу