Підприємці Львівщини виходять із тіні, – ЛОДА

19:05 4 лютого 2016 р.


Фото: ukurier.gov.ua

В облдержадміністрації запевняють, що у 2016 році суттєво зросли податкові надходження.

«Підприємці Львівщини виходять із тіні – у 2016 суттєво зросли податкові надходження», – повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У січні платники податків у Львівській області відрахували до бюджетів всіх рівнів майже 960 мільйонів гривень. Державну казну вони поповнили на 550 мільйонів гривень, що у понад два рази більше у порівнянні із 2015-им, а місцеві бюджети – на 410 мільйонів гривень, або на 80% більше попереднього року.

Про це на прес-конференції у четвер, 4 лютого, розповів начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро. За словами головного податківця Львівщини, такі показники є наслідком детінізації економіки та легалізації виплати заробітної плати.

«Фіскальна служба активно працює над ліквідацією схем ухилення від податкування», – зазначив Ігор Кондро. – До слова, і сам бізнес дедалі активніше детінізовує свою діяльність, зокрема зменшує виплату заробітної плати у конвертах. Це все призводить до того, що наші підприємства орієнтуються сплачувати податки чесно та прозоро».

Як наголосив керівник фіскальної служби, основним джерелом доходів є податок на додану вартість, за яким надходження зросли практично удвічі. Зокрема, порівнюючи із січнем 2015-го, вдалось досягти суттєвого збільшення сплати ПДВ, яка торік склала 125 мільйонів, а зараз – аж 250 мільйонів гривень.

Також Ігор Кондро відзначив, що у січні цього року вдалось досягти збільшення надходжень зі сплати єдиного соціального внеску. Це – враховуючи, що у порівнянні із 2015-им розмір ставки для підприємців зменшився практично у два рази.

Сьогодні підприємства, які працюють прозоро та не використовують у своїй діяльності тіньові схеми, платять високі зарплати, –додав Ігор Кондро. –До тих, які відмовляються належно сплачувати податки, штучно мінімізовують свої діяльність, підтримують низьку зарплату, ми використовуємо превентивні та контролюючі методи

До слова, сьогодні близько 150-200 платників податків на Львівщині формують 90% надходжень, як до державного так і до місцевих бюджетів».

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу