Підприємці Львівщини експортували цього року на 22% менше продукції, аніж торік

15:00 24 вересня 2015 р.


Фото: ipukr.com

Імпорт склав $875,7 млн.

За сім місяців 2015 року підприємства Львівщини експортували продукції на $595,2 млн. Імпорт склав $875,7 млн., а негативне сальдо – $280,5 млн. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року експорт скоротився на 22% (по Україні – на 34,8 %), імпорт – на 36,3% (по Україні – на 37,8 %). Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський.

Найбільші обсяги експорту припали на країни ЄС – $437 млн. (73,4 % від експорту області). У порівнянні з січнем – липнем 2014 року експорт у ці країни скоротився на 22,9 %, а імпорт – на 32,2 %.

У структурі експорту області 30,5% складали механізми та електричне обладнання; 13,5% – текстиль та текстильні вироби; 12,3 % – деревина та вироби з деревини; 8,7 % – меблі; 6,3 % – готові харчові продукти. Позитивна тенденція спостерігається в експорті продуктів рослинного походження, де відбулося зростання у 2,8 рази за рахунок поставок зернових культур та насіння і плодів олійних культур. Зафіксовано також збільшення обсягів експорту жирів та олій тваринного або рослинного походження на 23%, недорогоцінних металів та виробів з них – на 5,7 %.

Незважаючи на кризові явища в економіках багатьох держав, експортери Львівщини вишукують нові ринки збуту своєї продукції. Так, зокрема, в Єгипет поставлено товарів на $4,8 млн., Іран – $4,2 млн. , Малайзію – $2 млн. . Також підприємці експортують продукцію у В'єтнам, Ізраїль, Кенію, Марокко, Іспанію, Китай, Нідерланди, США.

Про це повідомили сьогодні, 24 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:51 27 жовтня 2021 р.

Wizz Air хоче подвоїти кількість рейсів зі Львова, - президент авіакомпанії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Робертом Кері, президентом авіакомпанії Wizz Air. Під час зустрічі обговорили плани лоукост-перевізника та ще більш потужну співпрацю зі Львовом.

Рубрика: Економіка

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу