Підприємства Львівщини запрошують на Всесвітню виставку «EXPO-2015»

12:50 10 червня 2015 р.


Фото: migreat.it

До 31 жовтня 2015 року у місті Мілан (Італія) працюватиме Всесвітня виставка «EXPO-2015».

Дні представлення України на виставці «EXPO-2015» заплановані на кінець серпня – початок вересня. Остаточну інформацію про учасників від України потрібно надати до 25 червня 2015 року. Директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський розповів:

«Тематика виставки цього року, як ніколи, близька Україні: «Нагодуй планету. Енергія для життя». Цей захід проводиться за підтримки сторони, що приймає, профільних міністерств, а також Почесного консула України в окремих областях Італії.

До речі, вартість  участі  українських  підприємств  в «EXPO-2015».майже у п'ять разів нижча, ніж для інших експонентів, що робить цей захід доступним для вітчизняного бізнесу. Тому запрошуємо підприємства області скористатися унікальною можливістю взяти участь у Всесвітній виставці у Мілані».

До слова, такі виставки організовують лише один раз на п'ять років і присвячують певним глобальним галузям економіки та розвитку людського потенціалу. Участь у виставці дасть змогу: представити Україну через презентацію українських компаній і надати світові інформацію про наявний аграрний, науковий та людський потенціал нашої країни; знайти партнерів і залучити інвестиції; реалізувати власний експортний потенціал.

Задля мобільності та уникнення бюрократичних  процедур  представники бізнесу можуть звертатися за додатковою інформацією щодо участі у виставці безпосередньо до координаторів проекту: Ірина Терещенко, тел. 067 223-13-03, i.a.tereshchenko@gmail.com, Сергій Марчук, тел. 093 642-50-65, sergiy.a.marchuk@gmail.com, Світлана Казанчук, тел. 050 332-65-22, svetlana.kazanchuk@gmail.com, Тетяна Джафарова, тел. 097 477-07-44, pershina107@gmail.com.

Про це повідомили сьогодні, 10 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу