Підприємства Львівщини запрошують на постійні закордонні виставки українських товарів

17:42 1 липня 2015 р.


Фото: kvs.gov.ua

Для того, щоби взяти участь у постійних виставках за кордоном, потрібно у найкоротші терміни опрацювати та надіслати відповідну інформацію в департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА.

Підприємства та компанії Львівської області матимуть можливість виставити свою продукцію та поширити про себе інформацію на постійно діючих виставках українських товарів за кордоном. Лист відповідного змісту на адресу департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації надіслало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Для того, щоби взяти участь у постійних виставках за кордоном, потрібно у найкоротші терміни опрацювати  та надіслати таку інформацію в департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА на електронну адресу pelykhovskyi@loda.gov.ua: перелік країн світу, в яких ваші підприємства мають найбільшу зацікавленість представляти свої товари та послуги на постійній основі;  мінімальна необхідна виставкова площа для експонатів, характер і вид експонатів (зразки товарів, медіа-презентація, виставкові стенди тощо) для визначення типу приміщення та забезпечення необхідним виставковим обладнанням.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу