Підприємства Львівщини реалізували продукції на 64,3 млрд. гривень

14:28 11 грудня 2017 р.


Фото: tvoemisto.tv

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж січня-жовтня 2017 року підприємства Львівщини реалізували промислової продукції на 64,3 млрд. гривень, що становить 3,7% від загальнодержавного обсягу».

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «66,6% у загальному обсязі реалізованої продукції займає продукція переробної промисловості. Як інформує Головне управління статистики у Львівській області найбільше реалізували продукції  підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 17,4 млрд. гривень, з виготовлення виробі з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 5, 9 млрд. гривень, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 5,5 млрд. гривень, машинобудування – 4,5 млрд. гривень. Підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізували 24,3 % усієї промислової продукції  (15,7 млрд. гривень), добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7,7% (4,9 млрд. гривень), з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 1,4% (0,9 млрд. гривень)».

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу