Перший заступник голови Львівської ОДА анонсував модернізацію шахт

13:25 23 січня 2017 р.

Ростислав Замлинський запевнив у Червонограді: «Водночас, вкрай важливим залишатиметься питання безпечної роботи гірників».

У департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Львівської ОДА повідомили сьогодні, 23 січня, що в п’ятницю, 20 січня в Червонограді відбулося засідання ради голів регіонального об'єднання Незалежної профспілки гірників України, на якому йшлося про реорганізацію вугільної промисловості, модернізацію шахт, підвищення окладів шахтарям.  Зокрема, участь у ньому взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який запевнив, звертаючись до шахтарів: «Наше спільне завдання у 2017 році – модернізація шахт, забезпечення відкриття нових лав, збільшення вуглевидобутку та покращення якості продукції. Водночас вкрай важливим залишатиметься питання безпечної роботи гірників».

Крім того, перший заступник голови ОДА підкреслив, що збереження робочих місць, модернізація шахт та ефективна робота ДП «Львіввугілля» – пріоритети ЛОДА. Про це повідомили сьогодні, 23 січня, в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу