Перший віце-міненергетики запевнив – на Львівщині видобуватимуть на 20% тонн вугілля більше

21:15 9 жовтня 2014 р.


Фото: «iPress.ua» / texty.org.ua

Юрій Зюков очікує, що в 2014-му Львівська область видобуде 1,6 млн. тонн вугілля, в 2015-му – 2 млн. тонн.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявляють, що через бойові дії на Донбасі більше вугілля видобуватимуть на Львівщині. Про це сьогодні під час брифінгу у Львові повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков, 

За його словами, внаслідок бойових дій на Донбасі Україна втратила 70% вугілля державних підприємств.  «Ми фактично втратили 70% державного вугільного видобутку через терористичні акти, які відбуваються  на Донбасі», – зазначив заступник міністра.

Він повідомив, що наступного року планується збільшити видобуток вугілля на Львівщині на 20%. «Цьогоріч очікуємо, що Львівська область видобуде 1,6 млн тонн вугілля. Наступного року видобуток зможе сягнути 2 млн тонн», – сказав перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України.

Своєю чергою, генеральний директор ДП «Львіввугілля» Ярослав Шаварський зазначив, що додатково будуть запущені ще дві лави. «Буде запущено лаву 134-ї шахти «Степова», що надасть можливість на добу видобувати на 1 тис тонн більше. Також розпочне роботу лава 306-ї шахти «Відродження». Це ще 500 тонн вугілля в добу. Львівська облрада пообіцяла профінансувати лаву 306», – повідомив він.

Водночас, заступник міністра зауважив, що наразі шахти Львівщини є збитковими. «Середня собівартість видобутку вугілля на Львівщині становить 1600 грн, а його продаж – 1000 грн», – уточнив урядовець. 

Інтернет-видання «iPress.ua», яке передає в четвер ці повідомлення, також додає: «На сьогодні промислові запаси ДП «Львіввугілля» становлять 93 млн тонн».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу