Перший віце-міненергетики запевнив – на Львівщині видобуватимуть на 20% тонн вугілля більше

21:15 9 жовтня 2014 р.


Фото: «iPress.ua» / texty.org.ua

Юрій Зюков очікує, що в 2014-му Львівська область видобуде 1,6 млн. тонн вугілля, в 2015-му – 2 млн. тонн.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявляють, що через бойові дії на Донбасі більше вугілля видобуватимуть на Львівщині. Про це сьогодні під час брифінгу у Львові повідомив перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков, 

За його словами, внаслідок бойових дій на Донбасі Україна втратила 70% вугілля державних підприємств.  «Ми фактично втратили 70% державного вугільного видобутку через терористичні акти, які відбуваються  на Донбасі», – зазначив заступник міністра.

Він повідомив, що наступного року планується збільшити видобуток вугілля на Львівщині на 20%. «Цьогоріч очікуємо, що Львівська область видобуде 1,6 млн тонн вугілля. Наступного року видобуток зможе сягнути 2 млн тонн», – сказав перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України.

Своєю чергою, генеральний директор ДП «Львіввугілля» Ярослав Шаварський зазначив, що додатково будуть запущені ще дві лави. «Буде запущено лаву 134-ї шахти «Степова», що надасть можливість на добу видобувати на 1 тис тонн більше. Також розпочне роботу лава 306-ї шахти «Відродження». Це ще 500 тонн вугілля в добу. Львівська облрада пообіцяла профінансувати лаву 306», – повідомив він.

Водночас, заступник міністра зауважив, що наразі шахти Львівщини є збитковими. «Середня собівартість видобутку вугілля на Львівщині становить 1600 грн, а його продаж – 1000 грн», – уточнив урядовець. 

Інтернет-видання «iPress.ua», яке передає в четвер ці повідомлення, також додає: «На сьогодні промислові запаси ДП «Львіввугілля» становлять 93 млн тонн».

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу