Перший в Україні мобільний проїзний з’явився у Львові

20:25 15 вересня 2017 р.


Фото: privatbank.ua

Керівник проекту «Електронні квитки» ПриватБанку Артем Фесько запевнив: «Проїзний тепер не потрібно ніде шукати, а можна купити за кілька секунд».

У прес-службі ПриватБанку повідомили сьогодні, 15 вересня: «У Львові запустили перший в Україні мобільний проїзний квиток на міський транспорт. Купити такий проїзний можна в режимі самообслуговування за допомогою мобільного банку «Privat24».

Керівник проекту «Електронні квитки» ПриватБанку Артем Фесько запевнив: «Сьогодні ми даємо нове цифрове життя проїзним у міському транспорті. Проїзний тепер не потрібно ніде шукати, а можна купити за кілька секунд у «Privat24» та показати контролеру на своєму смартфоні».

«Придбати мобільний проїзний дуже просто – потрібно відсканувати «QR»-квиток у вагоні трамвая, автобуса або тролейбуса, обрати «Проїзний» і підтвердити оплату карткою. Потім потрібно просто відкрити його в «Privat24» та показати контролеру. Проїзний діє впродовж місяця з дати купівлі», – поінформували також у прес-службі ПриватБанку.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу