Першу станцію канатної дороги на Високий замок перенесли на вул.Кривоноса

17:17 20 травня 2021 р.

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати внесли зміни до інвестиційного проекту «Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок».

Про це інформує портал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.

Як повідомила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, вносяться зміни щодо розміщення першої станції канатної дороги, яку перенесли на вул. Кривоноса.

«Це є дуже важливий інвестиційний проект, який спільно розглядався за ініціативи громадської організації «Львівська обласна організація «Реабілітація осіб з інвалідністю» і її керівника – пана Грибальського. Це є інвестиційний проект з будівництва канатної дороги до «Високого Замку».

Ми вносимо зміни щодо першої станції канатної дороги, яку ми переносимо на вул. М.Кривоноса. Також ми створюємо склад конкурсної комісії з числа представників виконавчих органів і представника депутатського корпусу. Всі зауваження враховані. Є зауваження голови комісії архітектури Олексія Різника. Прошу прийняти цю ухвалу із правками про те, що проект буде фінансуватись виключно за інвестиційні кошти, і не будуть на нього витрачатись кошти бюджету міста».
Голова ГО «Реабілітація людей з інвалідністю» Ярослав Грибальський наголосив на тому, що його громадська організація ініціювала цей проект, який передбачатиме доступність для людей з інвалідністю. «Я прошу підтримати проект, бо це є доступність для маломобільних груп для людей з інвалідністю, це обличчя нашого міста».

Додамо, що основні компоненти (заходи) Інвестиційного проекту:

- будівництво комплексу підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок», який містить, зокрема, приміщення музеїв, станцій канатної дороги, сервісу, інших допоміжних приміщень.

- спорудження пішохідного моста пам’яті героїв Небесної Сотні через вул. М. Кривоноса, що присвячений увіковіченню Героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Також - облаштування умов інклюзивності, безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення до комплексу підвісної оглядової канатної дороги та пішохідного моста.

dailylviv.com

До теми

23:59 24 червня 2021 р.

Будівництво 7 багатоповерхівок на території спортцентрів та озеленених територій: завтра виконком прийме рішення

На засідання виконавчого комітету Львівської міськради завтра, 25 червня, винесли питання містобудівних умов та обмежень для семи будинків на місці торгового центру «Україна» поблизу однойменного стадіону. В усіх проєктах рішень мова йде про будівельні плани компанії депутата міськради від «Європейської солідарності» Олексія Різника «Актив-Комплект».

Рубрика: Економіка

22:08 24 червня 2021 р.

Чотири галузі Львівщини мають найбільший потенціал для інвестицій зі Швейцарії

Сьогодні, 24 червня, до Львова завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова Клод Вільд. З нагоди візиту пан Посол зустрівся з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким.

Рубрика: Економіка

11:16 24 червня 2021 р.

На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу