Перевізники вимагають, щоб пільговики платили за проїзд

12:33 26 вересня 2017 р.

Якщо міська влада не змусить пільговиків хоча би частково платити за проїзд, то тариф у міських маршрутках становитиме 6 гривень 80 копійок.

Про це сьогодні, 26 вересня, під час прес-конференції на тему: «Стан перевезення пільгових категорій пасажирів на міських та приміських маршрутах. Пропозиції з поліпшення перевезень у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

- Від 35 до 55 відсотків пасажирів не платять за проїзд. Це – різного роду пільговики. І як місто вирішить питання зі своїми пільговиками, таким і буде тариф на перевезення, - каже він.

Перевізники сформулювали дві пропозиції для врегулювання ситуації з пільговиками:

1. Місто має укласти угоду з перевізником, який зобов’язується возити окремі категорії безоплатно. Тому що пільговики користуються комунальним транспортом, який придбаний за гроші громади.
2. Зобов’язати пільговиків сплачувати, наприклад, 50 відсотків, за проїзд у міському транспорту.

- Було рішення міськвиконкому, яке дозволяло безкоштовний проїзд пенсіонерам з 10.00 до 16.00. Але громадські активісти звернулися в суд і через місяць його скасували. Хоча воно себе дуже добре показало. І таке рішення вже кілька років діє в Івано-Франківську. І ніхто не скаржиться, - Іван Велійка вважає, що питання щодо пільгових перевезень варто розглянути на найближчому засіданні Львівської міської ради. 

Він також наголосив, що сьогодні у Львові на ринку пасажирських перевезень – хаос. Через це перевізники не хочуть вкладати кошти в цей бізнес.

- Розривають договори, не укладають їх, справи перебувають у судах. Перевізники не знають, чи вони будуть працювати, чи ні, - представник перевізників пропонує місцевій владі сісти за стіл переговорів.

Водночас, за його словами, якщо перевізники зараз розпочнуть рух в напрямку змінення тарифів на перевезення в маршрутках Львова, то підвищення вартості проїзду слід очікувати не раніше, ніж в середині січня. 

dailylviv.com

До теми

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу