Перевізники вимагають, щоб пільговики платили за проїзд

12:33 26 вересня 2017 р.

Якщо міська влада не змусить пільговиків хоча би частково платити за проїзд, то тариф у міських маршрутках становитиме 6 гривень 80 копійок.

Про це сьогодні, 26 вересня, під час прес-конференції на тему: «Стан перевезення пільгових категорій пасажирів на міських та приміських маршрутах. Пропозиції з поліпшення перевезень у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

- Від 35 до 55 відсотків пасажирів не платять за проїзд. Це – різного роду пільговики. І як місто вирішить питання зі своїми пільговиками, таким і буде тариф на перевезення, - каже він.

Перевізники сформулювали дві пропозиції для врегулювання ситуації з пільговиками:

1. Місто має укласти угоду з перевізником, який зобов’язується возити окремі категорії безоплатно. Тому що пільговики користуються комунальним транспортом, який придбаний за гроші громади.
2. Зобов’язати пільговиків сплачувати, наприклад, 50 відсотків, за проїзд у міському транспорту.

- Було рішення міськвиконкому, яке дозволяло безкоштовний проїзд пенсіонерам з 10.00 до 16.00. Але громадські активісти звернулися в суд і через місяць його скасували. Хоча воно себе дуже добре показало. І таке рішення вже кілька років діє в Івано-Франківську. І ніхто не скаржиться, - Іван Велійка вважає, що питання щодо пільгових перевезень варто розглянути на найближчому засіданні Львівської міської ради. 

Він також наголосив, що сьогодні у Львові на ринку пасажирських перевезень – хаос. Через це перевізники не хочуть вкладати кошти в цей бізнес.

- Розривають договори, не укладають їх, справи перебувають у судах. Перевізники не знають, чи вони будуть працювати, чи ні, - представник перевізників пропонує місцевій владі сісти за стіл переговорів.

Водночас, за його словами, якщо перевізники зараз розпочнуть рух в напрямку змінення тарифів на перевезення в маршрутках Львова, то підвищення вартості проїзду слід очікувати не раніше, ніж в середині січня. 

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу