Перевізники сміття зі Львова визначаться до 1 березня

17:40 22 лютого 2017 р.

Директор департаменту житлового господарвства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак повідомив у середу, що конкурс на визначення перевізників твердих побутових відходів у Львові завершився.

За словами директора департаменту житлового господарвства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака, «до 1 березня буде визначено, які перевізники обслуговуватимуть райони міста». Він також нагадав: «Конкурси на визначення перевізників сміття були оголошені в Личаківському, Шевченківському, Сихівському, Залізничному та Франківському районах, окрім Галицького району, де відповідний конкурс було проведено раніше».

Як повідомили у Франківській районній адміністрації, конкурс на вивезення сміття з цього району Львова виграли компанія ТзОВ «СпецавтотрансЛьвів» та ТОВ «AVE Львів». Діючою залишається угода з ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида розповів: «На сьогодні у нашому районі є 256 сміттєвих майданчиків. З них 45% обслуговуватиме компанія ТОВ «AVE Львів», 45% – ТзОВ «СпецавтотрансЛьвів» та 10% – ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів