Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи | Новини Львова

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

12:17 5 червня 2020 р.

  • 3

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Про це інформує Радіо Свобода.

«Від 17 березня припинені перевезення між містами. Ми мали б отримувати якусь компенсацію від держави, але нічого не було. Тут на акції представники трьох громадських організацій – це галузева профспілка, обласна організація автомобільного транспорту і обласна організація роботодавців транспорту.

Держава нам гарантує право на працю, а ми цього позбавлені три місяці. Ми готові дотримуватись вимог карантину. Люди не можуть доїхати.

Тим часом працюють на ринку нелегальні перевізники, які не платять податків і ми це питання адресуємо владі. Ці нелегали працюють під різними назвами, не дотримуються вимог карантину», – каже Радіо Свобода Юрій Кривенко, представник галузевої профспілки.

Нагадаємо, профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод.

dailylviv.com

Коментарі(3)

666

12:59 05 червня 2020 р.

Відповісти

... перевезення-перевезення ... важлива послуга для людей ...та от нема ніякого співчуття до отих перевізників ( зажерливих ) ... нема в них грошей (на "бензин") -- продавайте машини ... Слава Україні ! ...

Ввв

14:49 05 червня 2020 р.

Відповісти

Краще місцеві Баригі нехай наваруються))) обдирая втридорого ! Умнік

dir

09:26 06 червня 2020 р.

Відповісти

Відкати дають тим Бидлякам в Лода вот і тягнуть в карман !!!...спочатку занижували статистику типу ДоХтора по комірках ховались....а тепер пля в них ріст суууки тупоголові...ріст у них бабла в кармані Баригі Львувскі....не требу було бацильних р0гулів стадами з закордону пускати Долбойоби!!!!...........я пля 3 місяць не можу нормально доїхати

До теми

18:43 8 липня 2020 р.

У Львові заохочують пільговиків користуватися громадським транспортом 5 годин

Міський голова Львова попросив усіх пільговиків користуватись транспортом з 11 до 16 години, щоб дати можливість працівникам приїхати на роботу та повернутися додому.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу