Перевезення до Києва фури львівського сміття коштує до 10 тисяч гривень

15:52 22 червня 2016 р.


Фото: tsn.ua

Озвучену Садовим цифру у 35% сміття, які начебто мають везти до столиці, керівництво заводу та «Київенерго» називає завищеною.

Від суботи, 18 червня, на київському сміттєпереробному заводі «Енергія» приймають відходи зі Львова, де після пожежі закрили єдине на місто Грибовицьке сміттєзвалище. Щодня приймають близько 125 тонн сміття. Про це повідомили на брифінгу стосовно допомоги заводу у розв'язанні проблеми зі сміттям у Львові.

Як розповів на брифінгу директор заводу Сергій Крикун, за чотири дні прийняли вже понад 500 тонн відходів, підприємство працює на повну потужність. Але обіцяють, що від цього Київ не постраждає, столичних відходів менше спалювати не стали.

Озвучену мером Львова Садовим цифру у 35% сміття, які начебто мають везти до Києва, керівництво заводу та «Київенерго» називає завищеною. Спалювати обіцяють стільки, скільки зможуть, але максимум, скільки може прийняти Київ львівських відходів на день, – до 200 тонн. Вартість перевезення однієї фури сміття зі Львова до столиці складає до 10 тисяч гривень, тільки до півдня сьогодні на заводі прийняли 10 фур.

Собівартість прийому несортованого сміття складає 87 гривень, тонна сортованого – 110 гривень. Ці витрати взяли на себе львівські підприємства, які вивозять сміття з міста. Про це повідомили сьогодні, 22 червня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу