Переселенці з Криму просять землі ближче до Львова, – ОБСЄ

17:45 15 жовтня 2015 р.


Фото: zik.ua

Внутрішньо переміщені особи відмовилися від пропозицій у Радехівському й Перемишлянському районах.

«Представники СММ ОБСЄ зустрілися з представниками житлового кооперативу «Кримські переселенці» у Львові, і виявилося, що кількість внутрішньо переміщених осіб набагато менша, ніж заявлено у офіційній статистиці, та що, переселенці у Львові мають серйозні проблеми з житлом та працевлаштуванням», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, в інформагенції «УНН», де також передали:

«Внутрішньо переміщені особи, які досі перебувають у Львівській області, стикаються з серйозними проблемами з працевлаштуванням та житлом. Спочатку представники місцевої та центральної влади направляли переселенців у два райони – Радехівський і Перемишлянський, які мають найнижчий економічний показник в області. Переселенці відмовилися від земельних пропозицій у цих районах, а замість цього попросили землі, що знаходяться якомога ближче до Львова», – зазначили в ОБСЄ.

Крім того, представник організації «Кримські переселенці» повідомив ОБСЄ, що, на відміну від заявленої статистики, за якою у Львівській області проживають 15 тисяч. переселенців, насправді, загальна кількість не перевищує 10 тисяч. Співрозмовник особисто знає 30 кримськотатарських сімей вимушених переселенців, які залишили Львівську область і виїхали в Польщу, Туреччину, Бельгію та Швейцарію, та 25 кримських переселенців нетатарского походження, які поїхали до Одеси, Києва чи в інші країни.

Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, в інформагенції «УНН».

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу