Переселенці з Криму просять землі ближче до Львова, – ОБСЄ

17:45 15 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: zik.ua

Внутрішньо переміщені особи відмовилися від пропозицій у Радехівському й Перемишлянському районах.

«Представники СММ ОБСЄ зустрілися з представниками житлового кооперативу «Кримські переселенці» у Львові, і виявилося, що кількість внутрішньо переміщених осіб набагато менша, ніж заявлено у офіційній статистиці, та що, переселенці у Львові мають серйозні проблеми з житлом та працевлаштуванням», – повідомили сьогодні, 15 жовтня, в інформагенції «УНН», де також передали:

«Внутрішньо переміщені особи, які досі перебувають у Львівській області, стикаються з серйозними проблемами з працевлаштуванням та житлом. Спочатку представники місцевої та центральної влади направляли переселенців у два райони – Радехівський і Перемишлянський, які мають найнижчий економічний показник в області. Переселенці відмовилися від земельних пропозицій у цих районах, а замість цього попросили землі, що знаходяться якомога ближче до Львова», – зазначили в ОБСЄ.

Крім того, представник організації «Кримські переселенці» повідомив ОБСЄ, що, на відміну від заявленої статистики, за якою у Львівській області проживають 15 тисяч. переселенців, насправді, загальна кількість не перевищує 10 тисяч. Співрозмовник особисто знає 30 кримськотатарських сімей вимушених переселенців, які залишили Львівську область і виїхали в Польщу, Туреччину, Бельгію та Швейцарію, та 25 кримських переселенців нетатарского походження, які поїхали до Одеси, Києва чи в інші країни.

Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, в інформагенції «УНН».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів