Пенсіонери користуватимуться комунальними маршрутами Львова безплатно, – ЛМР

13:35 1 лютого 2018 р.


Фото: lviv1256.com

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак запевнив: «Все, що може робити місто зараз, це продовжувати возити пенсіонерів безкоштовно на комунальних маршрутах».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив сьогодні, 1 лютого: «У мене є статистика загальної кількості пільговиків у Львові, яку надало управління соціального захисту. Станом на жовтень 2017 року це 14091 людина, з них 92784 – пенсіонери за віком».

«Якщо припустити, що один пенсіонер робить в день лише одну поїздку, туди і назад, – це становить 10 гривень. То в рік це буде 338 мільйонів гривень. А це майже третя частина бюджету розвитку. 338 мільйонів гривень – це 400 відремонтованих ліфтів, це відремонтованих приблизно п’ять таких вулиць, як Замарстинівська, це десятки нових автобусів і тролейбусів», – поінформував також Сергій Бабак.

Заступник міського голови також зауважив: «То як діяти? Нічого не будувати і не ремонтувати, а віддавати ці кошти за компенсацію пільгового проїзду? Адже мешканці, які платять податки, мають право їздити нормальною дорогою, щоб в будинку працювали ліфти, були відремонтовані дахи, медичне обладнання і ін. Тобто ці 338 мільйонів гривень з чогось треба взяти. Якщо порахувати необхідні кошти на компенсацію проїзду усіх категорії пільговиків, то цифра ще більша – то це 511 мільйонів гривень у рік».

Сергій Бабак також запевнив: Я підтримую, що людині, яка все життя платить в державний пенсійний фонд, держава має забезпечити достатні кошти на харчування, ліки, на основні потреби і в тому числі на проїзд. А людина сама буде розподіляти свої кошти. Тому, це державна проблема, яку негайно потрібно вирішувати. І у всіх міста має діяти один принцип».
Заступник міського голови Львова підсумував: «Все, що може робити місто зараз, це продовжувати возити пенсіонерів безкоштовно на комунальних маршрутах. Та маємо розуміти, що 338 мільйонів гривень – це ті збитки, які потрібно буде з міського бюджету компенсувати».

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу