Пенсіонери користуватимуться комунальними маршрутами Львова безплатно, – ЛМР

13:35 1 лютого 2018 р.


Фото: lviv1256.com

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак запевнив: «Все, що може робити місто зараз, це продовжувати возити пенсіонерів безкоштовно на комунальних маршрутах».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив сьогодні, 1 лютого: «У мене є статистика загальної кількості пільговиків у Львові, яку надало управління соціального захисту. Станом на жовтень 2017 року це 14091 людина, з них 92784 – пенсіонери за віком».

«Якщо припустити, що один пенсіонер робить в день лише одну поїздку, туди і назад, – це становить 10 гривень. То в рік це буде 338 мільйонів гривень. А це майже третя частина бюджету розвитку. 338 мільйонів гривень – це 400 відремонтованих ліфтів, це відремонтованих приблизно п’ять таких вулиць, як Замарстинівська, це десятки нових автобусів і тролейбусів», – поінформував також Сергій Бабак.

Заступник міського голови також зауважив: «То як діяти? Нічого не будувати і не ремонтувати, а віддавати ці кошти за компенсацію пільгового проїзду? Адже мешканці, які платять податки, мають право їздити нормальною дорогою, щоб в будинку працювали ліфти, були відремонтовані дахи, медичне обладнання і ін. Тобто ці 338 мільйонів гривень з чогось треба взяти. Якщо порахувати необхідні кошти на компенсацію проїзду усіх категорії пільговиків, то цифра ще більша – то це 511 мільйонів гривень у рік».

Сергій Бабак також запевнив: Я підтримую, що людині, яка все життя платить в державний пенсійний фонд, держава має забезпечити достатні кошти на харчування, ліки, на основні потреби і в тому числі на проїзд. А людина сама буде розподіляти свої кошти. Тому, це державна проблема, яку негайно потрібно вирішувати. І у всіх міста має діяти один принцип».
Заступник міського голови Львова підсумував: «Все, що може робити місто зараз, це продовжувати возити пенсіонерів безкоштовно на комунальних маршрутах. Та маємо розуміти, що 338 мільйонів гривень – це ті збитки, які потрібно буде з міського бюджету компенсувати».

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу