Пенсіонери будуть користуватися громадським транспортом Львова безплатно

14:00 25 січня 2019 р.


Фото: lviv.comments.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив у п’ятницю, 25 січня, рішення щодо безкоштовного проїзду у всьому міському громадському транспорті пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3-ї групи.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «На засіданні виконавчого комітету відкориговано вартість проїзду в автобусному транспорті до семи гривень.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Ми стримували коригування вартості проїзду у наших автобусах скільки могли, вимагали від перевізників брати на себе соціальну функцію. Лише після того, як було досягнуто домовленості щодо безкоштовного перевезення пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю ІІІ групи, виконавчий комітет розглянув питання щодо мінімального коригування тарифу».

dailylviv.com

До теми

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу