Пенсійний фонд заборгував казначейству 52,8 млрд. гривень

17:40 20 лютого 2019 р.


Фото: epravda.com.ua

Сума заборгованості за позиками, наданими казначейством Пенсійному фонду з Єдиного казначейського рахунку, становила 1 січня 2019 року 52,8 млрд. гривень або 44% активів казначейства.

Про це, як повідомили в середу, 20 лютого, в інтернет-видання «Економічна правда», йдеться у звіті Державної казначейської служби за минулий рік. Ці позики накопичились за тривалий період – 2007-2018 роки.

«2018 року у Пенсійного фонду виникали тимчасові касові розриви пов'язані з виплатою пенсій, на покриття яких Казначейством було надано позик у сумі 89,5 млрд. гривень», – йдеться у звіті.

За даними Казначейства, станом на початок 2019 року позика була погашена фондом не повністю, а лише у сумі 84,7 млрд. гривень. У січні Фонд повністю погасив борг за 2018 рік.

«Позички казначейства минулого року були одним з джерел покриття дефіциту Пенсійного Фонду. Неповернутий на 1 січня залишок у сумі 4,8 млрд. гривень Пенсійному фонду нам повернув у січні», – повідомила голова казначейства Тетяна Слюз. За її словами, з початку 2019 року тенденція до позичок зберігається.

«У січні казначейство надало Пенсійному фонду більше восьми мільярдів гривень. позичок. У лютому Пенсійний фонд їх погасив. Станом на 19 лютого обсяг наданих позик уже склав 3,8 млрд. гривень», – зазначила Тетяна Слюз.

Голова казначейства нагадала, що на виплату пенсій перераховуватимуться податки, сплачені при розмитненні «євроблях».

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу