PayPal запрацювала в Україні

21:50 17 березня 2022 р.

Фото до новини

Міжнародна електронна платіжна система PayPal почала працювати в Україні, картки українських банків вже можна прив’язати до гаманця.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров, пише Dailylviv.com.

"Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо перераховувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та родини по всьому світу", – йдеться у листі компанії, адресованому Федорову.

"Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти", – пише міністр. Вже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

Компанія зазначає, що також тимчасово скасовує комісії за операціями з українськими рахунками PayPal, аби допомогти українцям переказувати та отримувати кошти у часи війни.

Мінцифри неодноразово заявила, що у пріоритеті його роботи – привести світові ІТ-компанії в Україну, серед яких і PayPal. Її залученням відомство займалося ще з моменту створення у 2019 році, а у 2020 році Федоров особисто зустрівся з керівництвом, аби залучити компанію на український ринок.

Довідка

PayPal  - міжнародна електронна платіжна система, яка надає послуги в транскордонному режимі будь-якій людині у світі, в якої є банківська карта. Компанія пропонує послуги з оплати та грошових переказів через Інтернет та через смартфон.

Уряд запустив в Україну дизельне паливо класів Євро 3 і Євро 4

Уряд планує скасувати акциз і знизити ставку ПДВ на пальне

Єдиний податок для великого бізнесу: в Україні оголосили безпрецедентну податкову реформу

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів