Пасажири заходитимуть у салон львівського автобуса №6а лише через передні двері

10:30 9 серпня 2018 р.


Фото: Zaxid.net

Директор «АТП-1» Орест Хамула попередив: «З понеділка, 13 серпня, пасажири автобусного маршруту №6а заходитимуть у салон лише через передні двері».

Директор «АТП-1» Орест Хамула повідомив також четвер, 9 серпня: «На  автобусному маршруті № 6а, який курсує з площі Галицької до Рясного, працює 10 нових автобусів Електрон. Скарг від мешканців на роботу маршруту немає, машини курсують згідно графіку, без затримок. Однак, станом на сьогодні, на маршруті № 6а спостерігаємо масову несплату за проїзд».

Орест Хамула розповів також: «За місяць збитки від роботи маршруту становлять понад 350 тисяч гривень. За нашими оцінками, відповідно до досліджень, які ми проводили, тут не оплачує за проїзд більше 60% пасажирів – це найбільший відсоток серед усіх маршрутів. Не оплачують як пільговики, так і особи, які не мають права на пільговий проїзд. Зазвичай, такі пасажири заходять через середні або задні двері».

Директор «АТП-1» також попередив: «Тому, з понеділка, 13 серпня, пасажири автобусного маршруту №6а заходитимуть у салон лише через передні двері. Після того, як усі пасажири зайдуть до салону, водій відкриє середні та задні двері для висадки з автобуса. В автобусах звучатимуть голосові оголошення про вхід через передні і вихід через середні та задні двері. Такі правила діятимуть впродовж місця. Після цього, на основі отриманої статистики, прийматимемо рішення щодо правил роботи маршруту».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу