Пасажири можуть сплатити за проїзд у львівському трамваї №8 безконтактно

17:55 24 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили: «Львів – перше місто України, де можна сплатити за проїзд в електротранспорті безконтактно – за допомогою смартфона».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 24 січня: «Наразі проект експериментальний і діє лише на трамвайному маршруті №8. Однак надалі його планують поширити на весь електротранспорт міста. Безготівковий розрахунок за надання послуг з перевезення пасажирів відбуватиметься з використанням програмно-технічного комплексу самообслуговування «Приват24», однак скористатися системою зможуть клієнти й інших банків».

А директор північно-західного регіонального управління ПриватБанку Андрій Якимів розповів: «Сьогодні оплата за проїзд у трамваї №8 займатиме буквально 20-40 секунд. Це - унікальна технологія, і мені дуже приємно, що Львів – це місто в Україні, яке нею скористалося».

«Аби скористатися послугою, необхідно буде завантажити на смартфон мобільний додаток «Приват24» і відсканувати «QR»-код, зображений на спеціальних наліпках у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» в смартфоні та показати контролеру», – повідомили також сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської міськради.

А радник міського голови Львова Яніка Мерило поінформувала: «Верховна  Рада в другому читанні підтримала законопроект №4121, який дає можливість також запускати електронний квиток, який, однак, давно готовий у Львові. Окрім цього, ще півтора року тому ми запустили Картку мешканця, яка даватиме можливість сплатити за проїзд безконтактно. Тобто, кожен зможе обрати для себе те, що буде зручнішим: чи то мобільним телефоном, чи то – «Карткою мешканця»». 

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу