Економіка (cтор. 2)

Фото для новини

20:54 27 вересня 2022 р.

Енергоатом створить мережу швидкісних автомобільних електрозарядних станцій

Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів ухвалив розроблене Міністерством енергетики розпорядження «Про створення державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» мережі швидкісних автомобільних електрозарядних станцій».

Економіка

Фото для новини

19:08 27 вересня 2022 р.

Американська компанія Amsted Rail готується відкрити виробництво на Львівщині

Американська компанія, яка виготовляє комплектуючі до вагонів, готується співпрацювати зі заводом на Львівщині. Таку можливість обговорили під час зустрічі директора компанії з глобального бізнесу та начальника Львівської ОВА.

Економіка

Фото для новини

14:53 27 вересня 2022 р.

Котячий мер Львова Левчик показав, як зігрітися взимку (відео)

У школах та садочках Львівської міської територіальної громади триває Тиждень енергозбереження та енергоефективності. З цієї нагоди котячий мер Львова Левчик підготував низку своїх порад для школярів, як підготуватись до холодної зими.

Економіка

Фото для новини

14:47 27 вересня 2022 р.

Nord Stream могли підірвати: газ з рф в Європу має тепер два шляхи - через Польщу або Україну

У вівторок морське управління Швеції повідомило, що воно попередило про два витоки на газопроводі Nord Stream 1, що належить Росії, у водах Швеції та Данії, незабаром після того, як було виявлено витік на сусідньому проекті Nord Stream 2.

Економіка

Фото для новини

21:04 26 вересня 2022 р.

Україна запропонувала ЄС визначити маршрути і графіки для зерновозів, що поїдуть Польщею і Німеччиною

Експортні шляхи української аграрної продукції через країни Європейського Союзу повинні стати постійними та основними. Для цього вартість перевезення до європейських портів має ставати дешевшою, а логістика на кордоні – розширюватися.

Економіка

Фото для новини

19:12 26 вересня 2022 р.

У Львові планують новий тип тимчасового житла для переселенців: польсько-японська розробка

Проєкт Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ, напрацювання нового прототипу тимчасового житла для вимушено переміщених осіб та втілення культурних будівель у місті.

Економіка