Оскарження штрафів ДАІ подорожчає

13:47 24 вересня 2013 р.

  • 0

Верховною Радою ратифіковано законопроект, який передбачає судновий збір при розгляді адміністративних справ у судах.

Як повідомляє «Хвиля», прийнятий 20 вересня парламентом законопроект № 0973 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сплати судового збору)» передбачає сплату автомобілістами судового збору в тому випадку, якщо вони хочуть опротестувати постанову про накладення штрафу або тоді, коли рішення виносяться судом (ДТП , керування автомобілем у нетверезому стані тощо). Щоправда, судовий збір з оскарження порушень сплачується тоді, коли позивач програє справу.

Встановлено цей збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати (1218,00 грн.) - 36,54 грн. А відповідний законопроект прийнятий з метою полегшити тиск на Державний бюджет України, з якого і здійснювалося фінансування витрат пов'язаних з розглядом справ про адмінправопорушення .

У пояснювальній записці до закону вказується також, що гроші, отримані як судновий збір , будуть спрямовані: «на зміцнення матеріально-технічної бази судів, включаючи створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційної системи, веб-порталу судової влади, комп'ютерних локальних мереж, сучасних систем фіксування судового процесу , придбання та обслуговування комп'ютерної та копіювально-розмножувальної техніки, впровадження електронного цифрового підпису». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 3 червня 2020 р.

«Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівелектротранс», АТП № 1 та інші не мають коштів на зарплату

Найбільші комунальні підприємства Львова — «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівелектротранс», АТП № 1 та ін зазнали значних фінансових збитків за час карантину.

Рубрика: Економіка

12:45 3 червня 2020 р.

На Львівщині ремонтують автодорогу Шопки – Станимир – Ганачівка

В області триває капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С141101 Шопки – Станимир – Ганачівка на ділянці км 3+200 – км 6+350 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Лагодів), а також на ділянці км 6+420 – км 11+600 (від а/д Куровичі-Рогатин в сторону с. Станимир).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу