Оскарження штрафів ДАІ подорожчає

13:47 24 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4366

Верховною Радою ратифіковано законопроект, який передбачає судновий збір при розгляді адміністративних справ у судах.

Як повідомляє «Хвиля», прийнятий 20 вересня парламентом законопроект № 0973 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сплати судового збору)» передбачає сплату автомобілістами судового збору в тому випадку, якщо вони хочуть опротестувати постанову про накладення штрафу або тоді, коли рішення виносяться судом (ДТП , керування автомобілем у нетверезому стані тощо). Щоправда, судовий збір з оскарження порушень сплачується тоді, коли позивач програє справу.

Встановлено цей збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати (1218,00 грн.) - 36,54 грн. А відповідний законопроект прийнятий з метою полегшити тиск на Державний бюджет України, з якого і здійснювалося фінансування витрат пов'язаних з розглядом справ про адмінправопорушення .

У пояснювальній записці до закону вказується також, що гроші, отримані як судновий збір , будуть спрямовані: «на зміцнення матеріально-технічної бази судів, включаючи створення та забезпечення функціонування Єдиної судової інформаційної системи, веб-порталу судової влади, комп'ютерних локальних мереж, сучасних систем фіксування судового процесу , придбання та обслуговування комп'ютерної та копіювально-розмножувальної техніки, впровадження електронного цифрового підпису». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:30 11 листопада 2019 р.

Президент анонсував референдум щодо дозволу продавати землю іноземцям

Верховна Рада забезпечить між першим та другим читанням законопроєкту про ринок сільськогосподарської землі, щоб землю змогли купувати тільки українські громадяни та компанії, засновані виключно українцями.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 291

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу