Органічну українську свинину купують Австрія та Німеччина

15:55 9 жовтня 2014 р.


Фото: Українська служба «Deutsche Welle»

В Україні – 34 млн. гектарів сільськогосподарських земель. Більшість з цих ґрунтів через нестачу державного фінансування не оброблені хімією. Такі землі цілком придатні до вирощування екологічно чистих продуктів, які можна продавати на європейські ринки за вигідними цінами.

Про це сьогодні, 9 жовтня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі сказав народний депутат Іван Кириленко. Те саме стосується й органічно чистого м’яса.

«Я знаю одного українського фермера, який займається виробництвом органічної свинини і продає її до Австрії та Німеччини»,  розповів Іван Кириленко.

Він також зазначив, що його політична сила – проти ринку землі сільськогосподарського призначення, оскільки це  не торгівля землею, а суверенною територією України.

Іван Кириленко вважає, що держава в особі сільської громади має викупити усі землі за ринковою ціною. Технологія така: сільська рада бере невеликий кредит у державному банку, скуповує певну кількість землі і віддає землю в оренду терміном на 50 років.

Обов’язково має бути оренда на конкурсній основі для того, щоби знати кому і для чого передають землю. Таке вирішення буде вигідне і для держави, і для приватних підприємців, переконаний Кириленко.

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу