Опалювальний сезон на Львівщині може завершитися передчасно

12:40 19 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

Теплопостачальні організації Львівської області заборгували ПАТ «Львівгаз» 79,5 млн. гривень за послуги з розподілу природного газу.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі ПАТ «Львівгаз», де також роповіли: «Якщо найближчим часом теплоенергетики не розпочнуть процес погашення боргів, то «Львівгаз» не зможе гарантувати безпечне транспортування блакитного палива. До п’ятірки найбільших боржників входять підприємства «Львівтеплоенеpго» – 46,9 млн. гривень, «Залізничнетеплоенерго» – 11,5 млн. гривень, «Червоноградтеплокомуненерго» – 8,9 млн. гривень, «Дрогобичтеплоенерго» – 5,1 млн. гривень та «Бориславтеплоенерго» – 3,4 млн. гривень».

«Компанії «Львівгаз» не вдалось досягти домовленостей про розтермінування боргу та часткову оплату. Ігноруючи свої зобов’язання щодо оплати послуг за транспортування газу, тепловики роблять заручниками своїх споживачів. Адже, через борги підприємств, мешканці міст можуть залишитись без гарячої води та тепла посеред зими», – поінформували також у прес-службі ПАТ «Львівгаз».

Голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович зазначив: «Ми розуміємо, що у тепловиків сьогодні є значні фінансові проблеми. Однак наше підприємство також повинне виконувати свої зобов’язання. Ми неодноразово зверталися до підприємств теплоенергетики інформуючи про необхідність погасити борги в найкоротші терміни, котрі вони лише накопичують. Керівництву підприємств було запропоновано підписати договір на реструктуризацію боргу та подати графіки його погашення. Такий крок дозволив би тепловикам виплачувати накопичену заборгованість  поступово та уникнути припинення розподілу природного газу на обєкти споживача».

«Оскільки тариф на розподіл газу є єдиним джерелом надходження коштів до компанії, через мільйонні борги тепловиків у ПАТ «Львівгаз» виникають проблеми із фінансуванням ремонтних робіт та їх виконанням у повному обсязі, сплатою податків та виплатою заробітної платні працівникам. Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, оператор ГРМ зобов’язаний  припинити розподіл природного газу на об’єкти споживача до повного погашення заборгованості. Тому ПАТ «Львівгаз» звертає увагу керівників теплопостачальних підприємств, що необхідно погасити заборгованість за послуги розподілу природного газу аби без проблем продовжити опалювальний сезон», – повідомили також у прес-службі ПАТ «Львівгаз».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів