Очільники Львівської й Сумської областей підпиcали угоду про співпрацю між регіонами

16:54 5 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зокрема у регіонах поглиблюватимуть співробітництво у таких сферах як промисловість, сільське господарство, торгівля, культура, децентралізація, туризм, соціальний захист тощо.

«У вівторок, 5 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та очільник Сумської ОДА Микола Клочко підпиcали угоду про співпрацю між областями», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема у регіонах поглиблюватимуть співробітництво у таких сферах як промисловість, сільське господарство, торгівля, культура, децентралізація, туризм, соціальний захист тощо. Олег Синютка наголосив: «Сьогодні ми юридично закріпили усі здобутки, які вдалося спільно напрацювати. Дуже важливим проектом у рамках співпраці зі Сумщиною зараз є створення центру психологічної реабілітації для воїнів АТО. У пріоритеті – і обмін досвідом щодо роботи промислових підприємств. Ми також готові поділитися досвідом залучення в область іноземних інвестицій,  на яких акцентував очільник Сумщини. Також у планах – співпраця з Харківською та Одеською областями. Відповідні угоди вже напрацювали».

Своєю чергою, голова Сумської ОДА Микола Клочко зазначив: «Для нашого регіону дуже цінним буде обмін досвідом у соціально-економічній сфері, зокрема стосовно допомоги учасникам АТО, а також сферах промисловості та туризму. Львівщина зокрема має значний туристичний та оздоровчий потенціал, і досвід саме у цій галузі буде для нас корисним. Впевнений, що співпраця між регіонами поглиблюватиметься і на районному та місцевому рівнях».

За словами Миколи Клочка, зі свого боку на Сумщині готові поділитися напрацюваннями реалізації програми, що забезпечує компенсацію коштів перевізникам за пільгове перевезення учасників АТО, яка діє на території області. Також – досвідом у нафто- та газовидобувній галузях. До слова, у рамках візиту очільника Сумщини на Львівщину керівники областей вже обговорили роботу підприємств обох регіонів, реформу децентралізації і фінансову самодостатність місцевих громад, а також підтримку учасників АТО».

dailylviv.com

До теми

20:19 28 лютого 2021 р.

Діти гулятимуть на терасі даху? Мешканці мікрорайону Липової Алеї просять Садового зупинити проєкт депутата Різника

Мешканці мікрорайону Липової Алеї-стадіону "Україна" просять міського голову Андрія Садового накласти вето на ухвалу сесії від 25 лютого 2021 року з питання затвердження детального плану території у районі вулиці Липова Алея, провести громадські слухання щодо зміненого ДПТ і скликати погоджувальну комісію, яка би складалась не менше, як на 50% з мешканців мікрорайону.

Рубрика: Економіка

13:55 28 лютого 2021 р.

86-річна Ярослава Гроцька зі Львівщини напише німецькою листа у Відень мільярдеру Фірташу про газоцид

З надією, що власник групи "Регіональна газова компанія", до якої належать АТ "Львівгаз" і ТОВ "Львівгаз збут", вплине на своїх підлеглих швидше, ніж Національна комісія з питань державного регулювання енергетики і комунальних послуг.

Рубрика: Економіка

19:23 27 лютого 2021 р.

У Львові Сільпо не купить Фуршет, - АМКУ

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, - офіційна версія.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу