Очільники Львівської й Сумської областей підпиcали угоду про співпрацю між регіонами

16:54 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Зокрема у регіонах поглиблюватимуть співробітництво у таких сферах як промисловість, сільське господарство, торгівля, культура, децентралізація, туризм, соціальний захист тощо.

«У вівторок, 5 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та очільник Сумської ОДА Микола Клочко підпиcали угоду про співпрацю між областями», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема у регіонах поглиблюватимуть співробітництво у таких сферах як промисловість, сільське господарство, торгівля, культура, децентралізація, туризм, соціальний захист тощо. Олег Синютка наголосив: «Сьогодні ми юридично закріпили усі здобутки, які вдалося спільно напрацювати. Дуже важливим проектом у рамках співпраці зі Сумщиною зараз є створення центру психологічної реабілітації для воїнів АТО. У пріоритеті – і обмін досвідом щодо роботи промислових підприємств. Ми також готові поділитися досвідом залучення в область іноземних інвестицій,  на яких акцентував очільник Сумщини. Також у планах – співпраця з Харківською та Одеською областями. Відповідні угоди вже напрацювали».

Своєю чергою, голова Сумської ОДА Микола Клочко зазначив: «Для нашого регіону дуже цінним буде обмін досвідом у соціально-економічній сфері, зокрема стосовно допомоги учасникам АТО, а також сферах промисловості та туризму. Львівщина зокрема має значний туристичний та оздоровчий потенціал, і досвід саме у цій галузі буде для нас корисним. Впевнений, що співпраця між регіонами поглиблюватиметься і на районному та місцевому рівнях».

За словами Миколи Клочка, зі свого боку на Сумщині готові поділитися напрацюваннями реалізації програми, що забезпечує компенсацію коштів перевізникам за пільгове перевезення учасників АТО, яка діє на території області. Також – досвідом у нафто- та газовидобувній галузях. До слова, у рамках візиту очільника Сумщини на Львівщину керівники областей вже обговорили роботу підприємств обох регіонів, реформу децентралізації і фінансову самодостатність місцевих громад, а також підтримку учасників АТО».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

Львів гальмує вихід всієї області з карантину: ЛОДА звернулась до Кабміну

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу