Обсяг виробництва промислової продукції на Львівщині зріс на 2,9% | Новини Львова

Обсяг виробництва промислової продукції на Львівщині зріс на 2,9%

16:15 27 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області зріс зі січня до листопада 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року на 2,9%.

Про це повідомили в четвер, 27 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, збільшили обсяги  підприємства машинобудування (на 12,8%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 8,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 5,3%), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 4,1%), з виробництва гумових, пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,3%)».

«Зменшення обсягів виробництва відбулось на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 10,9%), текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 1,1%)», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу