Обсяг промвиробництва на Львівщині зріс на 5,7%

11:35 29 січня 2018 р.


Фото: galinfo.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у 2017 році порівняно 2016 роком зріс на 5,7%».

Про це повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Збільшили обсяги підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 21,6%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 11,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 8,9%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 8,4%). Окрім того зросли обсяги виробництва з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 6,5%), з виробництва гумових, пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,2%), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 1,6%), машинобудування (на 1,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування (на 0,7%)».

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу