Облдержадміністрація оголосила конкурс перевізників відходів зі Львова

11:05 8 лютого 2018 р.


Фото: leopolis.news

На вулиці Винниченка очікуватимуть заявки до 12 березня.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 8 лютого: «Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА оголосив конкурс на послуги з вивезення (збирання, зберігання і перевезення) твердих і великогабаритних побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) з територій житлового фонду комунальної власності Львова. Зокрема, конкурс оголосили на послуги з вивезення твердих побутових відходів у Франківському районі».

«Отримати конкурсну документацію можна особисто або поштою за адресою: 79008, Львівська область, Львів, вулиця Винниченка, 6, кабінет №300. Подати власні конкурсні пропозиції необхідно до 12-ї години 12 березня 2018 року за тією ж адресою. Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 13 березня об 11:00. Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефоном (032) 261-30-38», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу