Новим керівником Міжнародного аеропорту «Львів» призначено Дмитра Шинкарчука

15:00 10 квітня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі Мінінфраструктури, його очільник Андрій Пивоварський призначив виконувачем обов’язків гендиректора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Дмитра Шинкарчука.

У прес-службі міністерства інфраструктури України повідомили сьогодні, 10 квітня:

«Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський призначив Дмитра Шинкарчука виконувачем обов’язків генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Сьогодні новий очільник буде представлений співробітникам підприємства.

На посаді керівника аеропорту він змінить Ростислава Веселова. Дмитро Шинкарчук відомий на ринку як досвідчений управлінець з 20-річним різноплановим авіаційним досвідом з продажів, маркетингу, стратегічного планування та кризового менеджменту. Серед його завдань на новій посаді буде: вирішення питання з погашенням заборгованості за будівництво злітної смуги та трансформаторної підстанції ДП МА «Львів» імені Д. Галицького; повноцінне введення в експлуатацію технічної інфраструктури літовища; розвиток потенціалу аеропорту, залучення авіакомпаній і збільшення пасажиропотоку. Варто зазначити, що Міністерство інфраструктури України обговорювало кандидатуру нового очільника аеропорту з мером Львова Андрієм Садовим і губернатором Львівщини Олегом Синюткою.

Розуміючи, що ДП МА «Львів» є стратегічно важливим об’єктом не тільки для розбудови туристичної галузі, а й для розвитку економіки регіону в цілому,місцева влада вітає прихід до керівництва аеропортом людини зі свіжим поглядом та новими ідеями щодо його майбутнього. Андрій Пивоварський прокоментував кадрове рішення так:

«Аеропорт «Львів» має фантастичний потенціал, це безумовно літовище європейського рівня. Ми вважаємо, що з правильним менеджментом та готовністю влади приймати сміливі рішення аеропорт має всі шанси реалізувати цей потенціал уже найближчим часом. На початку квітня ми відкрили небо над Львовом та оголосили про одностороннє зняття обмежень українською авіаційною владою для авіакомпаній. Призначення нового керівника – це наступний крок до того, щоб аеропорт почав працювати на повну потужність».

Дмитро Шинкарчук був одним із фіналістів відбору на посаду генерального директора аеропорту «Львів», оголошеного Міністерством 31 грудня 2014 року. Він пройшов усі етапи відбору, окрім подання його кандидатури на Комітет з призначень, оскільки конкурс був заблокований ухвалою Дніпропетровського адміністративного суду.

За цей час вступила в силу оновлена Постанова Кабміну № 777, за якою затверджено новий порядок конкурсного відбору керівників крупних державних підприємств. У зв’язку з цим до проведення конкурсу і оголошення переможця пан Шинкарчук призначений на посаду виконуючого обов’язки генерального директора аеропорту».

dailylviv.com

До теми

12:06 18 травня 2021 р.

Санаторій у Трускавці переплатить за курятину понад 100 тисяч гривень

Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», що підпорядковується Міністерству соціальної політики, закупив курятину за цінами, що на чверть вищі ринкових.

Рубрика: Економіка

11:20 18 травня 2021 р.

Львівщина найбільше експортує дві послуги

Зовнішня торгівля послугами Львівської області у січні–березні 2021 року. У січні–березні 2021 року експорт послуг підприємств Львівської області становив 185,7 млн.дол. США, імпорт –19,6 млн.дол. США.

Рубрика: Економіка

10:32 18 травня 2021 р.

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

Учора, 17 травня, в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розглянуто документи від 7 суб’єктів господарювання та визначено попередні обсяги компенсації за напрямами придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, а також проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу