Новим керівником Міжнародного аеропорту «Львів» призначено Дмитра Шинкарчука

15:00 10 квітня 2015 р.


Фото: dt.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі Мінінфраструктури, його очільник Андрій Пивоварський призначив виконувачем обов’язків гендиректора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» Дмитра Шинкарчука.

У прес-службі міністерства інфраструктури України повідомили сьогодні, 10 квітня:

«Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський призначив Дмитра Шинкарчука виконувачем обов’язків генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Сьогодні новий очільник буде представлений співробітникам підприємства.

На посаді керівника аеропорту він змінить Ростислава Веселова. Дмитро Шинкарчук відомий на ринку як досвідчений управлінець з 20-річним різноплановим авіаційним досвідом з продажів, маркетингу, стратегічного планування та кризового менеджменту. Серед його завдань на новій посаді буде: вирішення питання з погашенням заборгованості за будівництво злітної смуги та трансформаторної підстанції ДП МА «Львів» імені Д. Галицького; повноцінне введення в експлуатацію технічної інфраструктури літовища; розвиток потенціалу аеропорту, залучення авіакомпаній і збільшення пасажиропотоку. Варто зазначити, що Міністерство інфраструктури України обговорювало кандидатуру нового очільника аеропорту з мером Львова Андрієм Садовим і губернатором Львівщини Олегом Синюткою.

Розуміючи, що ДП МА «Львів» є стратегічно важливим об’єктом не тільки для розбудови туристичної галузі, а й для розвитку економіки регіону в цілому,місцева влада вітає прихід до керівництва аеропортом людини зі свіжим поглядом та новими ідеями щодо його майбутнього. Андрій Пивоварський прокоментував кадрове рішення так:

«Аеропорт «Львів» має фантастичний потенціал, це безумовно літовище європейського рівня. Ми вважаємо, що з правильним менеджментом та готовністю влади приймати сміливі рішення аеропорт має всі шанси реалізувати цей потенціал уже найближчим часом. На початку квітня ми відкрили небо над Львовом та оголосили про одностороннє зняття обмежень українською авіаційною владою для авіакомпаній. Призначення нового керівника – це наступний крок до того, щоб аеропорт почав працювати на повну потужність».

Дмитро Шинкарчук був одним із фіналістів відбору на посаду генерального директора аеропорту «Львів», оголошеного Міністерством 31 грудня 2014 року. Він пройшов усі етапи відбору, окрім подання його кандидатури на Комітет з призначень, оскільки конкурс був заблокований ухвалою Дніпропетровського адміністративного суду.

За цей час вступила в силу оновлена Постанова Кабміну № 777, за якою затверджено новий порядок конкурсного відбору керівників крупних державних підприємств. У зв’язку з цим до проведення конкурсу і оголошення переможця пан Шинкарчук призначений на посаду виконуючого обов’язки генерального директора аеропорту».

dailylviv.com

До теми

20:18 1 липня 2022 р.

Українські водії заблокували ПП на польсько-українському кордоні

Під’їзд до прикордонного переходу в Зосіні перекрили водії автомобілів, які прямують в Україну, у черзі приблизно 500 автомобілів, повідомив речник Надбужанського відділу Прикордонної служби Польщі капітан Даріуш Сєніцький.

Рубрика: Економіка

15:09 1 липня 2022 р.

1 грн за 1 м кв: у Львові мотивуть інвесторів будувати зарядні станції для електромобілів

У Львівській громаді хочуть розширити мережу зарядних станцій для електромобілів. У місті вже працюють над переліком локацій, на яких можна розмістити такі станції. Потенційних інвесторів місто мотивуватиме пільговою платою за оренду ділянок – всього 1 грн за 1 м.кв. на місяць впродовж 2022-2023 років.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу