Новий польсько-український газопровід буде створений за три роки

22:36 12 грудня 2016 р.

Нове сполучення дозволить транспортувати 5 млрд. кубометрів блакитного палива на рік, починаючи з 2020 року. Про це заявив директор відділу розвитку компанії «Gaz-System» Павел Якубовський.

Про це інформує Польське радіо.

Минулого тижня польський та український оператори газотранспортної системи – Gaz-System і Укртрансгаз – підписали угоду про співпрацю. Павел Якубовський переконує, що інвестиція буде корисною для обидвох країнам:

«Стосовно питання диверсифікації газу, то це виклик не лише для польського ринку, але й для українського також. Що стосується договорів передачі газу зі Сходу, то в нас із Україною доволі подібна ситуація», – наголосив представник компанії Gaz-System.

За словами Якубовського, Україна зацікавлена імпортом газу з Польщі. Тому необхідними є нові інвестиції.

Інтеграція польської та української газотранспортних систем – це елемент газового коридору Північ-Південь. Вона дозволить транспортування газу з СПГ-терміналу у Свиноуйсті з вискористанням транскордонних сполучень між державами Центрально-Східної Європи. Інвестиція збільшить енергетичну безпеку в регіоні.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу