Нові пільги на оплату комунальних послуг визначать автоматично

13:56 18 лютого 2024 р.

Фото до новини

Пільги з оплати житлово-комунальних послуг на новий період буде розраховано без потреби додаткового звернення до органу Пенсійного фонду, за винятком кількох випадків.

Право на отримання пільгових виплат у 2024 році для осіб, які на них мають право залежно від доходів, буде визначено автоматично. Про це повідомила Судово-юридична газета з покликанням на пресслужбу Пенсійного фонду, пише DailyLviv.com.

Згідно з інформацією, пільги для тих, хто минулого року користувався ними на підставі доходів, закінчилися 31 грудня 2023 року. Отож з січня 2024 року право на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг буде автоматично визначено відповідно до доходів, які сім'я пільговика отримала з липня по грудень 2023 року.

Необхідні відомості про доходи сім'ї пільговика надійдуть до Пенсійного фонду у лютому через подання квартальних звітів страхувальниками. Після цього буде автоматично розраховано пільги на новий період без потреби додаткового звернення до органу Фонду, за винятком випадків, коли у пільговика відбулись зміни (наприклад, у складі сім'ї, місці проживання, переліку послуг, на які призначено пільги).

У разі перевищення середньомісячного доходу сім'ї пільговика суми, що дає право на податкову соціальну пільгу (4240 гривень у 2024 році), можна звернутися за житловою субсидією.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів