Нові авіакомпанії не поспішають користуватися «відкритим небом» над аеропортом «Львів», – Мінінфраструктури (відео)

12:15 15 травня 2015 р.


Фото: ednist.info

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський визнав: «Ми почали активну кампанію із залучення нових авіаперевізників, зокрема, до аеропорту «Львів», де ми запропонували принципи «відкритого неба», але поки що черги немає».

Андрій Пивоварський повідомив у ефірі «5 каналу». Він також додав, що причиною цього є низький попит на авіаперельоти серед населення через високі ціни на квитки, а також бойові дії на сході України, що відлякує авіакомпанії від заходження на український ринок, і що з червня міністерство очікує початок авіаперельотів компанії «Атласджет Україна».

Натомість інформаційна агенція УНІАН, яка передає повідомлення Андрій Пивоварський у п’ятницю, також нагадує: «2 квітня Міністерство інфраструктури України в односторонньому порядку, з метою експерименту, запровадило режим «відкритого неба» в аеропорту «Львів». Як заявив міністр інфраструктури Пивоварський, це дозволить будь-якому авіаперевізнику, за наявності дозволу від авіаслужби своєї країни, безперешкодно здійснювати авіаперельоти до аеропорту «Львів». При цьому, за словами міністра, питання підписання договору про єдиний авіаційний простір між Україною і Європейським Союзом залишається невирішеним на рівні європейських країн і не може бути врегульовано Україною в односторонньому порядку. Пізніше, Державіаслужба запропонувала закордонним лоукостерам почати авіаперельоти до Львова, а авіавластям ряду країн зняти обмеження на польоти».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу