Нова економічна стратегія може дати Україні 1 трлн 200 млрд, – кандидат

14:56 6 жовтня 2014 р.

Нам потрібні сильні збройні сили. А щоб збройні сили були сильними, в них треба вкладати великі військові кошти і запустити військово-промисловий комплекс.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 115, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Євген Перепічка.

За його словами, він створив нову економічну стратегію, яка дасть можливість залучити до бюджету великі гроші. За цією стратегією варто позбавити податків виробників товарів та послуг, а перекласти цей тягар на споживачів. Тоді підприємці-виробники зможуть вийти з тіні, а споживачі або куплять і гроші підуть до бюджету, або виявиться, що той товар непотрібний.

- За новою економічною стратегією, ми можемо мати в рік три бюджети України, тобто майже один трильйон 200 мільярдів. З них ми можемо в рік надавати для армії 200 мільярдів, - каже він.

Кандидат в нардепи нагадав, що Російська Федерація надала на наступний рік на потреби своєї армії 100 мільярдів доларів. А ми - на свою армію за 20 років сукупно всього лише 60 мільярдів.

- Нас в НАТО зараз ніхто не прийме. І не треба себе дурити тим, що ми зараз Крим заберемо. Це все брехня. Тому що Японія, наприклад, вже 70 років після закінчення Другої світової війни не може до цього часу забрати свої три кам’яні острови, де ніхто не живе. Або згадайте, що Китай мав претензії до острова Даманський. Його взагалі затопили, але не віддали. То ж ніхто нам Криму не віддасть, його треба відвоювати, - переконаний Євген Перепічка.

На його думку, щоби перемогти Росію, нам потрібна чисельність військ не 30 тисяч, як воно зараз є, а в 800 тисяч і навіть до мільйона. Тільки тоді ми зможемо говорити з Росією на рівних.

- Треба розуміти, що Україна нікому, крім нас, не потрібна. А світу треба, щоб не було третьої світової війни. І вони готові здати Україну. Але вони одного не розуміють: путінська Москва ніколи не зупиниться, вони хочуть впливати на Європу, - 84-річний кандидат в нардепи робить висновки зі свого життєвого досвіду та добрих знань історії й економіки.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу