НКРЕП звільнила «Львівобленерго» від ролі фінансового посередника

18:47 1 листопада 2016 р.

З 1-го січня 2017 року ПАТ «Львівобленерго» змушене припинити договори з комунальними підприємствами, а отже – щомісячні відшкодування їм за обслуговування внутрібудинкових електьромереж. Тому що мешканці платитимуть за обслуговування і ремонт електромереж всередині будинку напряму житлово-експлутаційним організаціям.

З початку 2017 року витрати на обслуговування внутрішньобудинкових електромереж мають бути включені до структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд і прибудинкових територій (т. зв. «квартплата»). Про це йдеться у рішенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), та постанові Кабінету Міністрів України.

Так, своїм протокольним рішенням №6 від 08.09.2016 року НКРЕКП звернула увагу енергопостачальників на зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 року № 515 до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, тим самим фактично заборонила включати у тариф на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами витрати за послуги спільного використання технологічних електромереж.

Дотепер витрати на обслуговування і ремонт електромереж всередині будинку входили до тарифу за спожиту електроенергію. Відповідно, для зручності клієнтів, між ПАТ «Львівобленерго» і комунальними підприємствами Львівщини укладені договори про спільне використання технологічних електромереж.

«Ми щомісячно компенсували ЖЕКам витрати, які були пов’язані з обслуговуванням внутрішньобудинкових електромереж. У Львові у нас таких договорів є 42, а в області — 60», — розповів начальник виробничо-маркетингової служби ПАТ «Львівобленерго» Юрій Кошла сьогодні під час брифінгу.

Про це повідомила прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини