Німці запланували ще одне підприємство на Львівщині

13:00 22 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 22 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з представниками «Pоlipol» – німецької компанії з виробництва м’яких меблів.

Про це повідомили сьогодні, 22 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Очільник області ознайомив інвесторів із сприятливим інвестиційним кліматом Львівщини і розвитком інфраструктури».

Зокрема, Олег Синютка зазначив: «Понад 80 нових виробництв відкрили торік в області, ми активно інвестуємо кошти в інфраструктуру, це дороги, соціальна інфраструктура. Також Львівщина є найкращою з точки зору експорту. Якщо ви вирішите інвестувати у Львівщину, ми забезпечемо всі умови, щоб ви відчували себе комфортно».

«Під час зустрічі німецькі інвестори ознайомили із діяльністю компанії і виявили намір побудувати на Львівщині підприємство з виробництва м’яких меблів на 1000 робочих місць», – поінформували також в облдержадміністрації.

Представник компанії «Polipol» в Україні Герберт Вітвер зазначив: «Проект запланований від одного до чотирьох років, у кінцевій фазі плануємо створити 1000 робочих місць, нам потрібна земельна ділянка площею 20 гектарів. Також важлива освіта, ми готові навчати працівників і створити умови, щоб працівники не мігрували. Заробітня плата, яку ми готові пропонувати – 500-600 євро».

Олег Синютка наголосив у відповідь: «На Львівщині є достатньо земельних ділянок великої площі і ознайомив із діючими підприємствами в області такими, як «Леоні», «Бадер», «Фуджікура», які успішно розвиваються. В області є достатня кількість робочої сили, щодо освіченості працівників, то в регіоні є технічні училища, де готують кваліфікованих робітників, зокрема це Національний університет Львівська політехніка», і це найкращий університет східної Європи, а взагалі на території області є 125 тисяч студентів, з них 20% це технічні працівники».

«Відтак, сторони прийняли рішення ознайомитись із земельними ділянками в регіоні і визначити можливі варіанти розташування майбутнього підприємства», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу