Німці пообіцяли платити по 500 євро своїм працівникам на Львівщині

12:45 11 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

До Львова завітали представники німецької компанії «Magnetec», яка спеціалізується на виготовленні запчастин для автомобілів.

Про це повідомили в понеділок, 11 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Компанія «Magnetec» розглядає Львівську область як локацію для розміщення своїх виробничих потужностей. Програму перебування та супровід делегації було забезпечено управлінням інвестиційної політики Львівської ОДА».

«У межах ознайомлення потенційних інвесторів з можливостями та перспективами, якими володіє Львівщина проведено низку зустрічей, зокрема з органами влади, представниками рекрутингових компаній, приватного бізнесу та навчальних закладів. Окремим пунктом став  візит на виробництво компанії Bader, що дозволило наочно продемонструвати як функціонує німецький бізнес в Україні, і зокрема на території області», – поінформували також в облдержадміністрації,

«У ході спілкування з рекрутинговими агенствами представники компанії заявили, що розуміють рівень попиту на ринку праці і високий рівень конкурентності за кваліфіковану робочу силу. У зв'язку з цим делегати заявили, що готові виплачувати «на руки» заробітну плату на рівні 500 євро», – наголосив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу