Німецька компанія готова поставляти в Україну газ замість росіян

17:34 4 березня 2014 р.


Фото: dt.ua

У цьому запевнив у вівторок її головний фінансовий директор Бернхард Гюнтер.

Він, як інформує сьогодні, 4 березня, «Прайм», стверджує, що німецька компанія «RWE» може постачати газ до України в разі скорочення обсягу постачань в країну з Росії. Тим паче, що Україна почала закуповувати блакитне паливо в Європі ще в 2012 році.

Однак на початку поточного року «Нафтогаз» повідомила про намір зберегти постачання тільки російського газу – у зв'язку з його дешевизною. Цьому передувала досягнута в кінці 2013 року домовленість «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» GAZP +8,59% про зниження ціни на російський газ для України на третину – до 268,5 долара за тисячу кубометрів.

На початку січня сторони підписали відповідне доповнення до газового контракту на перший квартал 2014 року, пише видання. Але сьогодні глава російського газового холдингу «Газпром» Олексій Міллер повідомив на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, що ця російська корпорація скасовує з квітня 2014 року пільги на поставку газу Україні.

Міллер зазначив, що українські партнери не виконують домовленостей, які були досягнуті під час підписання доповнення до контракту про надання знижки. Прострочена заборгованість України за постачання російського газу становить 1,529 мільярда доларів.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу