Нідерландці вкладуть 600 тисяч євро у вирощування салатів на Львівщині

11:10 23 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Цього року планують будівництво другої секції теплиці площею 4800 квадратних метрів для збільшення виробничих потужностей та розширення асортименту продукції.

«Інвестори з Нідерландів планують вкласти 600 тисяч євро у тепличний комплекс з вирощування салатів», – повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У середу, 22 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відвідав ТзОВ «Галіція Грінері», де ознайомився із роботою тепличного комплексу з вирощування салатів. Варто зазначити, що комплекс створено за кошти іноземних інвесторів.

Під час зустрічі із представниками компанії сторони обговорили можливість залучення коштів для розширення підприємства. Запланований обсяг залучення інвестицій складає 600 000 євро.

Олег Синютка зазначив: «Для нас дуже важливо не створювати монополій, а збільшувати кількість підприємств, які можуть конкурувати між собою. Ми робимо все можливе для того, аби підтримати усіх, хто хоче інвестувати у Львівську область. Для мене особисто дуже важливо, щоб іноземці бачили, що вкладати гроші в Україну вигідно і робота людей тут кваліфікована, тому за неї треба платити достойну зарплатню».

За інвестовані кошти цього року планують будівництво другої секції теплиці площею 4800 квадратних метрів для збільшення виробничих потужностей та розширення асортименту продукції. За словами керівників підприємства, розширення асортименту дасть можливість збільшити обсяги продажів, збільшить кількість клієнтів та робочих місць.

Додаткові продажі дадуть можливість збільшити надходження податків до місцевого бюджету. Варто зазначити, що за останній рік підприємство «Галіція Грінері» перерахувало до місцевого бюджету 775 000 гривень податків і зборів.

ТзОВ «Галіція Грінері» – молоде підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Середня заробітна плата становить – 4400 гривень. Колектив молодий і середній вік персоналу становить 30 років. З початку діяльності обсяг залучених інвестицій у проект становить 2 500 000 євро.

У 2015 році завершено будівництво площею 8000 квадратних метрів. Площа теплиці 4000 квадратних метрів, вирощується листовий салат різних видів за технологією сухої гідропоніки.

Упродовж року на даній площі вирощують до 1 000 000 головок салату. ТзОВ «Галіція Грінері» єдине підприємство в Україні, яке вирощує салат за такою технологію. Кількість клієнтів компанії збільшується, сьогодні це 60 постійних клієнтів, серед яких – торгівельні мережі і клієнти сегменту «HoReCa» (готелі, ресторани, кафе)».

dailylviv.com

До теми

18:21 20 квітня 2021 р.

56% українських заробітчан налаштовані купити житло в Польщі: у яких містах

Упродовж першого кварталу 2021 року понад 55,5 відсотків опитаних українських заробітчан заявили про бажання придбати житло у Польщі. У 2020 році таких людей було 34 відсотки. Ця ситуація пов'язана з посиленням інтеграційних процесів між громадянами України та Польщі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу