Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» інвестує майже 11 млн євро у Львівщину

17:44 1 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» готова інвестувати 10,750 млн євро для запуску нового сільськогосподарського проекту у Буському районі, - про це йшлося сьогодні, 1 квітня, під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Ірини Сех з головним виконавчим директором компанії Пітером де Фрейдом, а також менеджером Фонду нових ринків голландського банку FMO Стівеном Дюжверменом, інформує прес-служба ЛОДА,

Під час зустрічі нідерландські інвестори розповіли, що вони вже довгий час займаються розвитком тепличних господарств у Чорноморському регіоні, однак це перший проект, який реалізовується в Україні.

«Проект розташований на земельній ділянці у м. Буську, яка займає площу 20 гектарів. Перша фаза, над якою ми зараз працюємо, це тепличне господарство площею 6 га. На ній ми хочемо збудувати дві теплиці для вирощування перцю та помідорів площею по 2,5 га кожна, а також на 1 га будуть розташовані складські приміщення. Крім того, на 4 тис кв метрів ми будуємо теплицю, в якій вирощуватимемо салати та різноманітну зелень», - сказав Пітер де Фрейд.

Він пояснив, що компанія змушена розпочати перший етап із шести гектарів, оскільки в Україні наразі немає відповідних кваліфікованих працівників, які могли би  працювати в сучасних теплицях: «Тому наша компанія  розробила  інтенсивну схему навчання працівників, аби вони могли здобути  відповідні кваліфікації. Також на перспективу ми сподіваємося на тісну співпрацю з аграрним університетом, щоб студенти-аграрії змогли проходити практику і набиратися навичок», - зазначив  П. де Фрейд.

Довідка:

ТзОВ «Галіція Грінері» – це компанія, що займається вирощуванням овочів в теплицях в Західній Україні. Цим товариством повністю володіє нідерландська компанія «Галіція Грінері Холдинг БВ», що  виробляє та частково імпортує тепличні овочі для українського ринку. Її метою є виробництво та продаж здорових та безпечних продуктів напряму підприємствам «Хорека» у Львівській області, оптовому ринку «Шувар» у Львові, а також місцевим і міжнародним роздрібним мережам, що базуються в Україні. Продукти будуть позначені як місцево вирощені овочі нідерландської якості.

ТзОВ «Галіція Грінері»  дотримується принципу щодо імпорту: висока якість продуктів та прозорість імпортування.

FMO банк – голландський банк, який підтримує розвиток приватного бізнесу в країнах, що розвиваються і у країнах, які формують ринок. Банк є державно (51% акцій) - приватним (49% акцій) партнерством.

FMO банк підтримує Фонд Нових Ринків (FOM), який за підтримки Міністерства зовнішньої торгівлі та розвитку корпорацій Голландії стимулює голландські підприємства інвестувати в ринки, що розвиваються, шляхом надання середньо- і довгострокових кредитів спільним підприємствам, які контролюються або управляються голландськими компаніями.


dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2020 р.

В рахунку за газ буде новий рядок «Очікуване споживання»

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує клієнтам можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Рубрика: Економіка

12:14 5 грудня 2020 р.

У Львові утеплили будинки за гроші Євросоюзу, уряду Німеччини, бюджету України та власні

Три будинки у Львові на вул. Пулюя, 9 та Антонича, 26 і 32 зробили утеплення та енергомодернізацію за кошти Євросоюзу, уряду Німеччини, українського бюджету та власні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу