НБУ вводить в обіг гривневі банкноти з підписом Степана Кубіва

22:01 2 червня 2014 р.


Фото: timer.od.ua

«Ухвалено рішення випустити в рамках планового на 2014 рік випуску та ввести в обіг банкноти зразка 2003 року та подальших років випуску з підписом голови НБУ Степана Івановича Кубіва, зокрема номіналам 100 грн – з 1 червня, 50 грн – з 1 серпня, 500 грн – з 1 вересня, 200 грн – з 1 жовтня 2014 року», – повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» джерело в урядових колах.

Національний банк України (НБУ) розпочав введення в обіг гривневих банкнотів із підписом нового голови центрального банку Степана Кубіва ( на фото).
"Ухвалено рішення випустити в рамках планового на 2014 рік випуску та ввести в обіг банкноти зразка 2003 року та подальших років випуску з підписом голови НБУ Степана Івановича Кубіва, зокрема номіналом 100 грн - з 1 червня, 50 грн - з 1 серпня, 500 грн - з 1 вересня, 200 грн - з 1 жовтня 2014 року", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в урядових колах.

За його словами, таке рішення закріплено в постанові НБУ №207 від 9 квітня. Співрозмовник агентства наголосив, що йдеться про плановий випуск для заміни застарілих і зношених банкнот, що вилучаються з обігу.

dailylviv.com

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу