НБУ продав українським банкам для підкріплення кас $99,77 млн.

13:00 23 жовтня 2014 р.


Фото: Reuters

У прес-службі Національного банку також запевнили, що він здійснює ретельний контроль наявності валюти в касах банків та дотримання ними норм валютного законодавства.

У прес-службі НБУ повідомили, що він продав українським банкам для підкріплення їхніх кас $99,77 млн. У повідомленні також конкретизують:

«Чергова валютна інтервенція Національного банку України відбулася в середу, 22 жовтня 2014 року. За її результатами банкам було продано 99,77 млн. доларів США за курсом 12,95 гривні за долар. Участь в інтервенції взяли 49 банків, а їх попит був задоволений на 88%.

Із метою недопущення нецільового використання коштів, придбаних банками за результатами інтервенцій, Національний банк України здійснює ретельний контроль наявності валюти в касах банків та дотримання ними норм валютного законодавства. Проводиться спільна із правоохоронними органами робота з виявлення банків-порушників. Нагадаємо, що в разі порушення банком норм валютного законодавства та використання коштів не за цільовим призначенням, Національним банком України будуть вживатися відповідніадміністративні санкції».

Про це повідомляється на сайті Національного банку України.

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу