НБУ продав українським банкам для підкріплення кас $99,77 млн.

13:00 23 жовтня 2014 р.


Фото: Reuters

У прес-службі Національного банку також запевнили, що він здійснює ретельний контроль наявності валюти в касах банків та дотримання ними норм валютного законодавства.

У прес-службі НБУ повідомили, що він продав українським банкам для підкріплення їхніх кас $99,77 млн. У повідомленні також конкретизують:

«Чергова валютна інтервенція Національного банку України відбулася в середу, 22 жовтня 2014 року. За її результатами банкам було продано 99,77 млн. доларів США за курсом 12,95 гривні за долар. Участь в інтервенції взяли 49 банків, а їх попит був задоволений на 88%.

Із метою недопущення нецільового використання коштів, придбаних банками за результатами інтервенцій, Національний банк України здійснює ретельний контроль наявності валюти в касах банків та дотримання ними норм валютного законодавства. Проводиться спільна із правоохоронними органами робота з виявлення банків-порушників. Нагадаємо, що в разі порушення банком норм валютного законодавства та використання коштів не за цільовим призначенням, Національним банком України будуть вживатися відповідніадміністративні санкції».

Про це повідомляється на сайті Національного банку України.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу