НБУ дозволив купувати валюту за кредитні кошти

17:10 7 лютого 2019 р.

  • 0
  • 630


Фото: epravda.com.ua

Національний банк дозволив купувати валюту онлайн за рахунок кредитних коштів.

Про це йдеться в постанові НБУ № 35 від 6 лютого. Згідно з документом, клієнтам дозволено за рахунок кредитних коштів купувати іноземну валюту в незначному розмірі.

Ця опція означає, що клієнти можуть купувати валюту онлайн не тільки за рахунок особистих коштів на картах, але і за рахунок кредитного ліміту. Відтак, Приватбанк з 7 лютого дозволив покупку валюти за рахунок кредитного ліміту за комісію в 4% від суми операції.

Про це повідомили в четвер, 7 лютого, в п інтернет-видання «Економічна правда», де також нагадали: «7 лютого в Україні набув чинності закон «Про валюту та валютні операції». Законом надається можливість населенню проводити операції з онлайн-купівлі іноземної валюти та банківських металів на суму до 150 тисяч гривень. Онлайн-купівля валюти через інтернет-банкінги і мобільні додатки є доступною громадянам у режимі 24/7».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:10 22 квітня 2019 р.

Бензини і дизельне пальне подорожчали

Вартість бензинів і дизельного пального на автозаправних станціях в Україні зросла 20-21 квітня на 30-60 копійок за літр.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 492

11:15 22 квітня 2019 р.

Рахункова палата перевіряє аеропорт «Львів»

Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету та управління державним майном в аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 696