Національний банк України хоче збудувати у Львові велике сховище для грошей, – ЗМІ

10:50 4 лютого 2016 р.


Фото: dt.ua

За попередніми оцінками, будівництво може коштувати 20-30 мільйонів доларів і триватиме п'ять років.

«Національний банк України хоче збудувати у Львові велике сховище для грошей. Зараз міськрада Львова розглядає прохання банкірів про виділення 7,72 га землі під сучасний автоматизований касовий центр», – повідомили сьогодні, 4 лютого, в столичному часописі, де також розповіли подробиці:

«На цій ділянці банк хоче розмістити гаражі для автомобілів, які перевозитимуть цінності, облаштувати стоянку, а також розмістити господарські споруди. Сам касовий центр з трьома рівнями охорони займе ділянку в 1,2 га. Навколо нього буде навіть викопаний рів з водою. Сюди звозитимуть готівку з усього західного регіону. Решта території буде охоронною.

За попередніми оцінками, будівництво може коштувати 20-30 мільйонів доларів і триватиме п'ять років. У Національному банку запевняють, що нове сховище дасть регіону нові робочі місця і дозволить забезпечити його готівкою.Також НБУ хоче отримати у Львова землю безкоштовно, проте це повинні вирішити міські депутати».

Про це повідомили сьогодні, 4 лютого, в київському часописі «Вести».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу